OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU

DOŚWIADCZENIE

Od kilkunastu lat zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów. Wykonywaliśmy usługi w kilkudziesięciu parafiach, współpracowaliśmy z wieloma księżmi i organistami.

REPERTUAR

Utwory wykonywane na ślubie są starannie wyselekcjonowane pod kątem liturgicznym oraz artystycznym

PROFESJONALIZM

Doskonale znamy tradycje, zwyczaje i obrzędy liturgiczne.

2 W 1

Projekt oprawy muzycznej ślubu to wyjście na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów. Od teraz nie musicie się martwić o muzykę w Kościele. Jeden zespół na ślub i wesele to mniej formalności, mniej stresu i gwarancja satysfakcji!

WYSOKA JAKOŚĆ

Zespół BandM zapewni wam usługę na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie.

WYJĄTKOWA OFERTA

Oprawa muzyczna ślubu to opcja dodatkowa, będąca rozszerzeniem naszej klasycznej oferty. Kierowana jest głównie do par, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług na swoim weselu. 

FAQ

Przydatne informacje

CZY OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU TO USŁUGA WLICZONA W CENĘ WESELA?

Nie. Oprawa muzyczna ślubu to pomysł na ewentualne rozszerzenie naszej oferty. Usługa jest dodatkowo płatna, jednak dla naszych "weselnych" klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

CZY PODPISANIE UMOWY O POPROWADZENIE I OBSŁUGĘ PRZYJĘCIA WESELNEGO Z ZESPOŁEM BANDM JEST JEDNOZNACZNE Z ZAKONTRAKTOWANIEM ZESPOŁU NA WESELE I ŚLUB?

Nie, powyższa umowa dotyczy jedynie obsługi muzycznej wesela. Muzyka w Kościele to opcja dodatkowa.

CZY NA SKORZYSTANIE Z OFERTY OPRAWY MUZYCZNEJ ŚLUBU MUSZĘ ZDECYDOWAĆ SIĘ PODCZAS PODPISYWANIA UMOWY O POPROWADZENIE I OBSŁUGĘ PRZYJĘCIA WESELNEGO?

Nie. Jeżeli zdecydowaliście się skorzystać z naszych usług podczas wesela, to gwarantujemy, że ten termin już wam nie ucieknie i jest zarezerwowany tylko dla was :) Na ostateczną decyzję możemy poczekać, jednak nie dłużej niż dwa miesiące przed planowanym weselem.

CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ JEDYNIE Z OFERTY OPRAWY MUZYCZNEJ ŚLUBU (BEZ WESELA)?

Teoretycznie tak, jednak wszystko zależy od naszego kalendarza "weselnego". Nie przyjmujemy zamówień na samą obsługę muzyczną ślubu z wyprzedzeniem! Z tej opcji możecie państwo skorzystać na około 2 miesiące przed planowanym terminem ślubu.