415096_319043201487465_962696786_o.jpg

REPERTUAR MUZYCZNY

Całe szczęście, że doczekaliśmy czasów, gdy tradycyjne papierowe śpiewniki zostały zastąpione przez nowoczesne i poręczne tablety. Gdyby nie to, to najprawdopodobniej musielibyśmy wygenerować bardzo dużą ilość miejsca w bagażniku na śpiewniki, które mogłyby pomieścić nasz szeroki repertuar.

STARE DOBRE PRZEBOJE

Mimo, iż noc jest długa to i tak bywa zbyt krótka, aby zaprezentować Państwu wszystkie przeboje. Są jednak utwory, których podczas wesela pominąć zwyczajnie nie wypada. Bogate doświadczenie zespołu BandM pomaga nam wyselekcjonować kawałki, przy których wasi goście będą bawić się najlepiej

NOWE HITY

Niemal codziennie powstają nowe utwory. Część z nich po jakimś czasie staje się przebojami, inne zostają zapominane. Nasz zespół na bieżąco śledzi rynek muzyczny i stara się wydobywać perełki, które sprawdzą się na weselnych parkietach.

BOGATY I ZRÓŻNICOWANY REPERTUAR

Podstawą dobrego wesela jest dobra muzyka, a jak wiadomo, muzyka to indywidualna kwestia gustu. Aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom wszystkich gości posiadamy w swoim repertuarze wiele styli muzycznych, począwszy od polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej, disco polo, poprzez muzykę pop, rock i wiele innych.

MUZYKA DOSTOSOWANA DO OCZEKIWAŃ GOŚCI

Ilość utworów, które mamy w swoim repertuarze najprawdopodobniej wystarczyła by obsłużenie trzech wesel z rzędu, bez konieczności powtarzania piosenek. To sprawia, iż mamy z czego wybierać.

MOBILNOŚĆ

Podczas wesela nie mamy z góry przygotowanej listy utworów, które zagramy w danym secie tanecznym. Dzięki wykorzystaniu śpiewników elektronicznych, jesteśmy w stanie w kilka sekund odnaleźć kolejny utwór, przez co mamy możliwość na bieżąco sprostać oczekiwaniom gości i reagować na sytuację na parkiecie poprzez dostosowanie repertuaru.

ELASTYCZNOŚĆ

Dzięki temu, iż gramy na żywo, możemy bez problemu skrócić lub wydłużyć dany utwór. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy kuchnia potrzebuje dodatkowej minuty, aby wydać ciepły posiłek- zazwyczaj wówczas dodajemy kolejną solówkę lub powtarzamy refren :)

KLASYKA DISCO POLO

Wiele osób doskonale pamięta szalone lata 90`- niepowtarzalne gumy Turbo, kolorowe komiksy z kaczorem Donaldem oraz przede wszystkim program Disco Polo Live emitowany w TV Polsat. W naszym repertuarze znajdą Państwo wiele przebojów z tamtego okresu, m. in. artystów takich jak Boys, Akcent, Classic, Milano, Toples itd.