MARTA

wokal

Wyjątkowa wokalistka. Jej niezwykły głos doprowadził do wzruszenia już nie jedną parę młodą, korzystającą z naszych usług. Marta na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie jako nauczyciel śpiewu i języka angielskiego. Poza tym jest studentką Wokalistyki Estradowej na wydziale Wokalno- aktorskim Akademii Muzycznej w Łodzi oraz uczennicą  ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Wokalistyki Estradowej. Swój głos szlifuje od najmłodszych lat pod okiem wielu specjalistów. Brała udział w licznych konkursach i festiwalach muzycznych, m. in. "Szansa na Sukces", oraz "Tulipanada", gdzie zdobyła I miejsce w V kategorii wiekowej. Na scenie występuje ok 15 lat. Prywatnie- narzeczona Mateusza i przyszła bratowa Błażeja.

P1010733.jpg
 
DSC03733.JPG

BŁAŻEJ

wodzirej, gitara, wokal

Manager, kierownik, dyrektor. Kontaktując się z zespołem traficie właśnie w jego ręce.  To on  pomoże wam podjąć tę najważniejszą decyzję dotyczącą wyboru najlepszego zespołu na wesele! Podczas imprezy to właśnie Błażej pełni rolę wodzireja i konferansjera, animuje zabawy, prowadzi oczepiny oraz sypie suchymi żartami, których nigdy mu nie brakuje. Ponadto świetnie gra na gitarze i jeszcze lepiej śpiewa. W zespole odpowiada również za transport i logistykę- dba o to aby dotrzeć do Was na czas i bezpiecznie wrócić do domu. W branży weselnej pracuje już od ok 10 lat. Prywatnie- brat Mateusza i przyszły szwagier Marty.

 

MATEUSZ

akordeon, instrumenty klawiszowe, wokal

Człowiek orkiestra, w zespole odpowiada za aranżację, muzykę i parzenie kawy w trakcie powrotów z wesel. Mateusz śpiewa oraz gra na instrumentach klawiszowych- Ketronie Audya oraz na akordeonie. Na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako nauczyciel muzyki i zajęć artystycznych. . Ukończył Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz Wydziału Sztuki (Instytut muzyki) na UWM w Olsztynie. Swoje pierwsze kroki w branży muzycznej stawiał pod okiem pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży, w klasie akordeonu. W wolnym czasie angażuje się w przeróżne projekty muzyczne na terenie Warszawy oraz komponuję muzykę dziecięcą. Na weselach i innych imprezach okolicznościowych gra już ponad 10 lat. Prywatnie- narzeczony Marty i brat Błażeja.