Skład zespołu


Marta – wokal
marta o nas

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od najmłodszych lat związana z muzyką.  Brała udział w wielu projektach muzycznych i konkursach wokalnych m.in. Świątecznym Koncercie Charytatywnym przy Teatrze Palladium w Warszawie, Ogólnopolskim Konkursie Hanki Bielickiej, gdzie zajęła II miejsce. W kwartecie wokalnym Mezzoforte wyśpiewała  I miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki w Grajewie.

 

 

Mateusz – akordeon, instr. klawiszowe, wokal

mateusz o nas

 

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie akordeonu, Student muzyki na UWM, członek grupy akordeonowej „Świat Akordeonu”, dorywczo klawiszowiec w łomżyńskim zespole Bluszuuu. Akompaniował na akordeonie w wielu konkursach wokalnych m.in. konkursie Radiowej Trójki „Pamiętajmy o Osieckiej” czy też Ogólnopolskim Konkursie Hanki Bielickiej.

 

 

 

Błażej – gitara, tamburyn, wokal

blazej o nas

 

Manager zespołu – kontaktując się z zespołem na pewno traficie w jego ręce. Na imprezach tanecznych pełni rolę konferansjera/wodzireja oraz gitarzysty. Doświadczenie sceniczne zdobywał w zespole muzyki chrześcijańskiej, gdzie próbował swoich sił na instrumentach perkusyjnych.  Na ślubach i weselach akompaniuje na gitarze akustycznej.

 

Komentarze są wyłączone.